dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
1011
1396
4870
263816
25123
51993
278620

Twoje IP: 54.161.77.30
Czas: 2018-10-18 17:42:58

Użytkownicy

Aktuell sind 28 Gäste und keine Mitglieder online

Teilnehmerverzeichnis in Seison 2019

 Teilnehmer Bisherige Anzahl der gemeldeten Tauben: 1080 st.

Nr Flagge Teilnehmer St Land Ortschaft Bemerkungen
1Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
2Ireneusz Jankowski7PLsianów
8KLEMENS KAREL I7CZKravare
9KLEMENS KAREL II7CZKravare
10KLEMENS KAREL III7CZKravare
11KLEMENS KAREL IV7CZKravare
12DOTTORE CIMPEAN SEBASTIAN 7IReggio nell’Emilia
13OLR SOFIA I7BGRSOFIA
14OLR SOFIA II7BGRSOFIA
15WOCHAL SŁAWOMIR7PLCzęstochowa
16JOZEF BRKAL7SKStara Tura
17JÓZEF - WOJTEK ZALEWSKI7PLGĄBIN
18WOJTEK - JÓZEF ZALEWSKI7PLGĄBIN
19JÓZEF ZALEWSKI7PLGĄBIN
20ANETA I WOJCIECH7PLOSIEK
21mściwy7PLWarszawa
22ŁAWICKI PIOTR7PLKuczbork
23PIOTR-137PLSianów
24BOJANOWSKI ŁUKASZ7PLKamieniec
25PIGEBOOK7PLNiegowonice
26SG Sehnke & Marzeion I7DHailigenhafen
27SG Sehnke & Marzeion II7DHailigenhafen
28Tomasz Rorat I7PLSoborzyce
29Tomasz Rorat II7PLSoborzyce
30Przemysław Beblowski7PLKorsze
31PRYJOMSKI LESZEK7PL06-513 wieczfnia
32TEAM WROBEL7PLŁubniany
33FRANAS ROBERT7GBkoszalin
34Maya7PLkoszalin
35KAJO7PLChodzież
36JARUMI7PLSierpc
37Kris7PLRypin
38Sylwester Tadeusiak I7PLGostynin
39Sylwester Tadeusiak II7PLGostynin
40Damian Spiegiel7PLObrazow
41Krzysztof Szkolny7PLJaworek
42Dariusz Bieniek7SKlippan
43BECMER ROMAN7PLŚwieżawy
44Team Gawlas & Wrobel7PLWodzisław Śląski
45Lisowski&Kowalski7PLGóra
46SIEKLICKI KAZIMIERZ7PLprzywitowo
47LEW-TRAK7PLOkalewo
48Jarosław i Grzegorz Lewandowscy7PLOkalewo
49KOPCZYńSKI JERZY7PLprzywitowo
50ARKUSZEWSKI KRZYSZTOF7PLRadziki Małe
51KUROWSKI MARIUSZ7PLOSTROWITE
52LABUDA ANDRZEJ7PLMojusz
53Piotr & Witold Musik7PLMysłowice
54Wieczór7PLKosmaczewo 5
55Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina7SKVišňové Žilina
56MIECZKOWSKI - KOZDROŃ7PLSŁUPSK
57Maryjan7PLWarszawa
58KRãLIKOWSKI BARTEK2PLBOŻEPOLE wielkie
59Kulesza Daniel & Anna2PLJabłoń Kościelna
60R.Otczyk & Lis Pigeon Sport7IArceto
61Ośko-Chwarzyński7PLZielin
62Chwarzyński-Ośko7PLZielin
63Adam Miśta7PLFugasówka
64Otczyk Karolina♡Radek & Lis7IArceto
65Ar-Ja7PLCzumsk Mały
66Racing team dolot7PLSzpetal górny
67OSTAPIUK SYLWESTER7PLkrepa
68WAN-H17PLCZERSK
69MIROSŁAW WEPRYK7PLKOSZALIN
70Natalia i Julia Cieplak7PLRypin
71B.W. Cieplak7PLRypin
72Po Ra Pi2PLMłodzieszyn
73SZYMCZAK GRZEGORZ7PLSieradz
74TARASIUK SMGE JERZY7PLŁOSICE
75KOCAńDA JAROSłAW7PLNowy Sącz
77COPPERFIELD7FMONACO
78Info7IReggio Emilia
79JaroSkiba897PLNowy Sącz
80MROCH7PLMarianki
81TEAM MK Drobin7PLDrobin
82Kuniszewski Tomasz7PLMiastko
83JACHOREK ZBIGNIEW7PLWirkowice Pierwsze
84Falkowski Zbigniew7PLRozwozin
85Lech & Rycombel I7PLLechowek
86Lech & Rycombel II7PLLechowek
87Stasio7PLLechowek
88Madzia7PLLechowek
89Ania7PLLechowek
90Tem Schilling & Rycombel I7DEinhausen
91Tem Schilling & Rycombel II7DEinhausen
92AGMART7PLRypin
93AGMART 27PLRypin
94JAR-BUD7PLSkrwilno
95Tomasz Czapliński I7PLSKRWILNO
96Tomasz Czapliński II7PLSKRWILNO
97Tomasz Czapliński III7PLSKRWILNO
98Tomasz Czapliński IV7PLSKRWILNO
99Tomasz Czapliński V7PLSKRWILNO
100Tomasz Czapliński VI7PLSKRWILNO
101Marta7PLRypin
102Zasada Grzegorz7PLRypin
103Tequilla0077PLToruń
104STęPIEń BOGDAN7PLStanisławów
105RUPIŃSKI KRZYSZTOF7PLPUŁTUSK
106Matias3PLkujawsko-pomorskie
107RUMIŃSKI TOMASZ7PLCiechocin
108Robert Topka7PLPiaszno
109Andrzej Ulatowski7PLGościszka
110Tadeusz Pipczyński7PLGardeja
111Grzywa&Kurciński7PLBiałystok
112BOBRO TOMASZ7PLOsieczna
113DURŚLEWICZ JÓZEF7PLŻuromin
114pawel20097PLSkarszewy
115Grzywa&Kurciński II7PLBiałystok
116Zapart7PLKobylnica
1175 czerwonków7PLSiewierz
118Sprint7PLRogowo
119Sprint17PLRogowo
120Sprint27PLRogowo
121Sprnt37PLRogowo
122KAłUŬA STANISłAW7PLŻelków Kolonia
123KAłUŬA 2 STANISŁAW7PLŻelków Kol. 44
124mściwy17PLWarszawa
125Evin Peter & Noemi7SKBardejov
126Evin Peter & Noemi17SKBardejov
127Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina 17SKVišňové Žilina
128Otakar&Patrik Mazur7CZNavsie
129de felle7PLJastrzębie-Zdrój
130bydgoszcz7PLnowa wies wielka
131Las Vladimir & Dana-17SKZilina
132Las Vladimir & Dana-27SKZilina
133Jo & Florian Hendriks.7NLNijswiller
134Widder7CZOstrava
135Peter & Viera D.7USADover,New Jersey
136AGA K4EARONA TENERIFE
137MURAŃSKI M&M7PLWieprz
138ALEX7SLUND
139Pay Day Loans5USAPhiladelphia
140mamiński mariusz7PLzabiele-piliki
141Team Bałtyk7PLNOWOGARD
142SAS RYSZARD7EMadrid
143Talizmany7PLDobczyn
144CZARNOCKI ANDRZEJ7PLNAKORY
145CZARNOCKA MILENA7PLNAKORY
146Dariusz3707PLSzczutowo
147STEFAńSKI RYSZARD7PLRegimin
148TADEUSZ KICKO7PLŁOSICE
149MICHEWICZ ZBIGNIEW7PLBlizno27
150SZKLARZ7PLPiotrowice
151Jarosław Kocańda II7PLNowy Sącz
152Wojtek 17PLPuszcza
153Wojtek 27PLPuszcza
154Piotr Trymers7PLHuta
155Piotr Trymers I7PLHuta
156Piotr Trymers II7PLHuta
157FUDAŁA 1 JACEK7PLŁĄCK
158FUDAŁA 2 JACEK7PLŁĄCK
159FUDAŁA 3 JACEK7PLŁĄCK
160Easy Payday Loan5USAPhiladelphia
161SIERADZKI JACEK7PLRadzimowice
162Team Bagno 17PLWarszawa
163Team Bagno 27PLWarszawa
164Klonowski J i M7PLSzucie

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.