dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
627
728
5840
69987
15116
22269
81031

Twoje IP: 54.198.122.70
Czas: 2018-04-22 14:11:53

Użytkownicy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Lista uczestników w sezonie 2014

 Uczestnicy Gołębie zgłoszone / przyjęte: 2189szt. / 2185szt.

Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
1TARASIUK JERZY10PLŁOSICE(10)
2RUMIK KRZYSZTOF5PLŁOSICE(5)
3Pipczynski Tadeusz7PLGardeja(7)
4dario2PLTuchola(2)
5Mitręga Zbigniew2PLPińczów(2)
6KONIECZNY TEAM BARTOSZ WIESLAW7PLNiepruszewo(7)
7Sieklicki Kazimierz6PLGdańsk(6)
8Ławicki Piotr5PLKuczbork(5)
9Bachleda Stanisław10PLZakopane(10)
10Major Team Buk10PLBuk(10)
11Daniel i Grzegorz Bręk6PLŁagwy(6)
12MA-JA5PLGORZÓW WIELKOPOLSKI(5)
13PIOTR MAŚLANKA5PLMARGONIN(5)
14SZYMAŃSKI GRZEGORZ5PLWYSOKIE MAZOWIECKIE(5)
15Grochal Grzegorz1PLBydgoszcz(1)
16Nasielsk10PLNasielsk(10)
17Janusz Bartosik5PLmiędzyrzec podl(5)
20PANEK TOMASZ5PLAdolfowo(5)
21PANEK HENRYK5PLAdolfowo(5)
22SUFFNERy5PLOdrowąż(5)
23Ryszard Kwapisz10PLElbląg(10)
24zachodni wiatr5PLWroniawy(5)
25Biernat Andrzej5PLNowy Dwór Gdański(5)
26Sławomir Czerwiński10PLSitne(10)
27Funty Manchester10GBMiddleton(10)
28SEROKA KRZYSZTOF10PLŚWIERSZCZÓW(10)
29SMGE KRZYSZTOF RUMIK5PLŁOSICE(5)
30RUPIŃSKI KRZYSZTOF5PLPUŁTUSK(5)
31Kozak Group10PLSiedlce(10)
33And-Czer5PLWarszawa(5)
34ZIOMEK NORBERT5PLChojnów(5)
36SKONIECZNY&TRÓJCZAK10PLWOŁOMIN(10)
37McLaren6GBLONDON(6)
38Mazurkiewicz Paweł10PLBierzewice 45 a(10)
40Trautmann-Michalik-Wieteska5PLGoliany 39(5)
44jarumi10PLBabiec Piaseczny(10)
45nowicki5PLJordanowo 7(5)
46Dawidziuk Waldemar10PLKraków(10)
47Niesmak + Dr. Norbert Peeters Josef10DTrippstadt - Johanniskreuz(10)
49Pasymowski Eugeniusz6PLWieczfnia Kościelna 101(6)
50Przybysz Zbigniew5PLJadwisin(5)
51tomek5PLłęgowo(5)
52Jankowski10PLPietraszki 41(10)
53Karpiński Łukasz5PLChroberz(5)
54Mroska5PLZakrocz(5)
56Tulij Zbigniew5PLKępno(5)
57RYSZARD WRÓBEL5PLCHODZIEŻ(5)
58MISTRZ 04176PLpostolin(6)
59Kowal Marek2PLWiśniowa(2)
60Bracia Kosińscy4PL68-200 Żary(4)
61Loster Barbara i Mirosław5PLLubsza(5)
62Krzysztof Wojenkowski5PLDziałdowo(5)
63Szypa Z. Tiger5PLTwardogóra(5)
64Żureccy10PLKępno(10)
65Stefan Ogrodowski10PLKutno(10)
66Mściwujewski Dariusz5PLWarszawa(5)
67CZAR PODBESKIDZIA10PLBielsko-Biała(10)
68Mrowiec Jerzy5PLPawłowice(5)
70Janko10PLKUTNO(10)
71wepryk mirosław5PLkoszalin(5)
73BOBEK STANISLAW10PLCZARNY DUNAJEC(10)
74Mielcarek Lech i Paweł5PLKrotoszyn(5)
75ŚLĘZAK GRZEGORZ2PLLUTUTOW(2)
76Bator Józef5PLSzczecin(5)
77Papathanasiou Dimitrios5PLSzczecin(5)
78dantes3PLwarszawa(3)
80maślanka rafał3PLadolfowo(3)
81SZYMCZAK HENRYK10PLMASZEWO(10)
82Łażewski Roman2PLLasoty(2)
83Zbigniew Kurij Oddział Kujawy5PLRaciążek(5)
85SZKOLNY KRZYSZTOF5PLZABKOWICE SLASKIE(5)
86Zbigniew Linowski5PLStare Proboszczewice(5)
87KATARZYNA SZKOLNY10PLZABKOWICE SLASKIE(10)
88TOMASZ SZKOLNY10PLZABKOWICE SLASKIE(10)
89G. R. T. S. Linowscy5PLStare Proboszczewice(5)
90Wojtasik-Kędzierski5PLKoza Wielka(5)
91Puzio Zbigniew5PLWęgorzewo(5)
92ŁUKASZ MICHALSKI2PLTORUŃ(2)
93Nika10PLWarszawa(10)
94Uwe Alther5DSplietsdorf(5)
95Adam Piwowarczyk2PLŻarki(2)
97GŁOWA A &STĘPIEŃ K10PLŻARNÓW(10)
98Doktor AD's Loft3PLSzczecin(3)
99IDŹCZAK R.S.M.M5PLLęka Opatowska(5)
100STAŃCZAK ZDZISŁAW4PLCzatkowy(4)
101Buttner G i A10PLSwarzędz(10)
103Przybysz Dariusz3PLSzczutowo(3)
104Jopek Tomasz10PLBydgoszcz(10)
105Becmer Roman2PLŚwieżawy 29(3)
106Och Roman2PLMarianki(2)
107janlech6PLszczecin(6)
108Tomek6PLNowy Tomyśl(6)
109DKołota5PLBorzęcin Duży(5)
110Lewy J.G.5PL-(5)
111PRZYSOWA ROMAN5PLKWIDZYN(5)
112BURKOWSKI PAWEŁ3PLDZIECINÓW(3)
113MHTK5PLPolanka Wielka(5)
114foks grzegorz5PLkajetanów(5)
122Bogdan Stępień6PLStanisławów(6)
123Rajmund Chwarzyński Beata Kępa1PLZielin(1)
125Topka Janusz5PLIława(5)
126BOLO5PLIława(5)
127RADZIO BS3PLNOWY DWÓR GDAŃSKI(3)
128Rodak Natalia5PLSzczecin(5)
129jerry5PLbydgoszcz(5)
130dynkwald3PLchoszczno(3)
131GÓRKA JÓZEF6PLOświęcim(6)
132Czapliński Tomasz10PLSyberia(10)
133Cieplak i Wiśniewski WWE7PLRypin(7)
134MARCINKIEWICZ JANUSZ10PLPRZEŁAZY(10)
136Karol Smoła3PLKawęczyn(3)
138Żak6PLOlsztyn(6)
139Pielesiak Leszek5PLStrzelce Opolskie(5)
140KB8PLWyględy(8)
141bogdan1PLŁOMŻA(1)
142Roman Tuchewicz1PLRypin(1)
144bogdan1PLŁomża(1)
145Waldek3PLNowa Święta(3)
146jaroszek821PLPułtusk(1)
147grzana10PLMaków Mazowiecki(10)
148Konior Józef10PLWęgierska Górka(10)
149S.Zięba10PLTuszyn(10)
151Rudalscy-Michalscy Team6PLBoboszów-Bystrzyca(6)
152komorowski jarosław4PLskrwilno(4)
153Wiśniewski-Kaczmarczyk Team5PLRozogi(5)
154WALESIAK JANUSZ5PLWrzesina(5)
156Kopczyńscy Jerzy i Łukasz6PLPrzywitowo(6)
157Stanisław2PLKuczkowo(2)
158Grzybowski Grzegorz3PLRypin(4)
159WOJTASZEK ROMAN-JÓZEF3PLRUDA SLASKA(3)
160Jozin5PLŻUROMIN(5)
161TEAM FAUL5PLŻUROMIN(5)
162Lanckriet Ludo and Ruben2BKNESSELARE URSEL(2)
163PEPEL5PLKÓRNIK(5)
164Robert Juszczyk4PLGórnowola(4)
165RAFAŁOWSKI TADEUSZ5PLŁOMŻA(5)
166ciecierski dariusz5PLmiastkowo(5)
167Wojtczak Marian5PLPłock(5)
169iwon1PLSwiebodzin(1)
170Wronka Czesław5PLNakło n/Not(5)
171Smorawski Jacek5PLSyców(5)
172Styczeń Władysław3PLBejsce(3)
173JANKOWSKI ANDRZEJ5PLNOWOGRÓD(5)
175A.J.BRZEZIŃSCY&D.KUPCZAK5PLBRÓJCE(5)
176Stefan Jaskólski3PLBlizne Łaszczyńskiego(3)
177WIERZBICKI CZESŁAW3PLKROSNO ODRZ(3)
178426 HEMI3PLZIELONA GÓRA(3)
180Nagiewicz Marek2PLWyszogród(2)
181POLSAD-KORCZAK JACEK5PLKUTNO(5)
182Szczesniak Jerzy5PLkOSZALIN(5)
183PAWEL MAKIEWICZ MACIEJ SCHIFFER3PLRAKOWO(3)
184GARDJEW EDWARD5PLWODZISŁAW(5)
185kaczmarczyk sławomir5PLkońskie(5)
186Baranowski P i R- WG MAZOWSZE6PLPogorzelec(6)
188SZYMBART5PLKOPLIN(5)
189Karkocha Zdzisław5PLTomaszów Mazowiecki(5)
190Jachorek Zbigniew5PLWirkowice(5)
191BIELECKI MAREK3PLGNIEW(3)
192Pawełek10PLKowala(10)
193Tadeusz Sobczak i Syn6PLLubień(6)
194AdamkiewiczKowalski5PLBarłogi(5)
195Król Franciszek5PLZakopane(5)
196DiK1PLTuchola(1)
198TOMEK JOPEK & ŁUKASZ KOSIÓR10PLNAKŁO NAD NOTECIĄ(10)
199Leszek Myszkowski4PLWięcbork(4)
200PRANKE ANDRZEJ7PLZŁOTÓW(7)
201Body Janusz5PLZąb(5)
202Kapinos-Sajek-Leś6PLTrzciana(6)
203Turkot Henryk8PLOrneta(8)
204Piwowarski Ryszard5PLŁęg(5)
206Indrzejczak Zdzislaw5PLKalisz Pomorski(5)
207Frankenberg-Baranik Magdalena5PLWarszawa(5)
208G i S Bogucki2PLWarszawa(2)
209Steciuk Stanisław5PLHalasy(5)
210BOGONOS MIECZYSŁAW5PLLipnica 11(5)
211Jankowski M5PLTolkmicko(5)
212KRIS851PLŻychlin(1)
215Ośko Hubert10PLJeruzal(10)
217BEDNARCZYK & KWOLEK K.i J.4PLTROSZYN(4)
220Klaban & Durkiewicz10PLSuradowo/Lipno(10)
221Filbrandt & Kucharski10PLSuradowo/Lipno(10)
222Grochocki7PLPelplin(7)
223Grochocka Karolina3PLPelplin(3)
224TNT1PLSzczecin(1)
225IGD3PLwarszawa(3)
227jozefkontna1PLkonstantynów lódzki(1)
228Rzepka Marek & Marcin10PLWola Rzędzińska(10)
229Lisiewicz Sławomir5PLChodzież(5)
230SŁAWEK5PLChodzież(5)
231Kutkowski Leszek3PLPiła(3)
232JERZY ŻMUDA1PLGOSPODARZ(1)
233Kowalczyk-Zbigniew5PLMilicz(5)
234Walendziak Andrzej3PLStarogard Gd.(3)
235Kuropatwa Romuald5PLLipno(5)
236Agata Richter-Szymczak3PLDobrzany(3)
238Ania Brukselka & Andrzej Dybus2PLSzczecin(2)
239Bochenczak & Zagata3PLPyzówka(3)
240JAKUBOWSKI & KAPLA4PLCIASNE(4)
241HARDEK5DNeustadt(5)
242SZEWC DAMIAN3PLJAWOR(3)
245Jankowski Ireneusz i Dawid5PLSianów(5)
246Freddie2PLZielonki(2)
247Radosław Małolepszy10PLRadomsko(10)
249ziemia Bańska H.J.T. TEAM9PLSwobnica 107(9)
250Jazowski Kazimierz2PLKobyłka(2)
251MAYK5PLWARSZAWA(5)
253BILMJ5PLHUTA STARA B(5)
254DRZAZGOWSKI JACEK4PLJANIKOWO(4)
255StanJan5PLSlopnice(5)
256Anita Małolepsza2PLRadomsko(2)
257Bąkowski Stanisław Włodzimierz10PLLitwinki(10)
258AS2PLWĄDROŻE(2)
261Witold Nierwiński Zbigniew Wierzbowski5PLRakowo-Czachy(5)
263Biskup Józef i Tomasz5PLJemielnica(5)
264Fałkowice 10610PLFałkowice(10)
265Jarosław Kucharczyk5PLZieleniewo(5)
266Piotr Sierpiński2PLWólka Polanowska(2)
267Sudul Jan und Anja10DNidderau(10)
268VITALIV HRUSHCHAK2UALvovska(2)
269RAK TEAM5PLCiebłowice Duże(5)
271Bezpałko Katarzyna1PLWąsice(1)
272Bezpałko Waldemar1PLWąsice(1)
273WARDA & JADACH5PLLublin(5)
274irena i ryszard majewscy6PLłężany(6)
275zbigniew kuleta5PLgrodzisko 87(5)
277Gawruk Waldemar5PLBartoszyce(5)
278Friedberg RV1DFriedberg(1)
279Marian5PLStrzebielino(5)
280zelent mariusz3PLbobolice(3)
281Harz Mountains Racing Pigeons5DHattorf(5)
282TEAM-BAŁTYK6PLNOWOGARD(6)
283Bańkowski - Lesiński Team Janusz Paweł3PLSmreczyna - Głodowo(3)
285Gröne Christoph5DGeorgsmarienhütte(5)
286Teutoburgerwaldtaubenrennen.de5DGeorgsmarienhütte(5)
287ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR5PLRADOM(5)
288Szmigiel Zdzisław5PLŁyse(5)
289Kowalski Krzysztof6PLKosino(6)
290Edyk Grzegorz z Łucją i Robson2PLStargard Szczeciński(2)
291OLEJARCZYK EDMUND5PLOLSZTYN(5)
292Łuczak Grzegorz5PLPoręba(5)
293Rudnikowski Sebastian10PLWarszawa(10)
294Stefański Marek10PLWarszawa(10)
295Pokerface5PLStrzegom(5)
296Adam i Dariusz Młynarscy2PLWieliczka(2)
297Mariusz Chłopecki5PLPołczyn Zdrój(5)
298Szmit Marek5PLKońskie(5)
299KonopKCzamT6PLMrągowo(6)
302NOWICKI MARIUSZ5PLOSTRÓW WIELKOPOLSKI(5)
303K.P.B. KACPRZAK5PLGŁÓWCZYN(5)
304STANISŁAW I MIROSŁAW ZBOROWSCY5PLSŁOPNICE(5)
305Team Janoschka - Granitza5DKirchlengern(5)
307STEFAN STEENBERGEN9BHERK-DE-STAD(9)
308OLEKSIAK ZBIGNIEW10PLKOZIEGŁOWKI(10)
309OLEKSIAK MARIOLA10PLKOZIEGŁÓWKI(10)
310marek slawno5PLsławno(5)
311głowacki-miranowicz5PLsławno(5)
312Winnicki Marek1PLGnila 74a(1)
314toma arkadiusz3PLpiotrkow tryb(3)
316Team M.P.R.M-Lorek-Łosiński-KARSIN8PLKarsin(8)
317Stępniewski Ludwik i Karol5PLŚcięgny(5)
318ECOTEAM MATUSKA3CZŠTERNBERK(3)
319Specyfik na ADENO3PLStęszew(3)
321WALDEK3PLświebodzice(3)
322SPKM Menchester5GBManchester(5)
323Antek5PLGryfino(5)
324DOBROVOLSKIY LEONID5BYMINSK(5)
325Marek Zenon5PLŁaziska Górne(5)
326RECZ3PLZębowice(3)
327Erhard Pahnke10DRietberg(10)
328Gockel Peter5DBwstwig(5)
329Franzsander Ulrich6DDalbruck(6)
331Dędek Bogdan1PLZbyłowice(1)
332Van Steenbergen Eric5BARENDONK(5)
333JA-MA5PLGORZÓW WIELKOPOLSKI(5)
334Team Henke-Pahnke6DRietberg(6)
335adamek11185PLBUSZKOWICE(5)
336Szustak Wiesław4PLKońskie(4)
337LAMSTAN5PLSTANISŁAWOWO(5)
338wladlasota3PLOstrowiec Świętokrzyski(3)
339Wójcicki Grzegorz3PLGrajewo(3)
340Red Bull5PLGrybów(5)
341www.pigeongd.com3MDOrhei(3)
342GRANDE3PLSUŁKOWICE(3)
343Sebastian Ostoja-Lniski www.dogolebnika.pl3PLCzersk(3)
344Team Błaszki10PLBłaszki(10)
345KRZYSZTOF PTACH4PLTCZEW(4)
348M.Trzaska - P.J Roziers - Beve5PLPrudnik(5)
349R&M Klement5DPrudnik(5)
350STENLI5PLSzaflary(5)
351G.P.P.5PLNysa(5)
352Pranagal Edward5PLFranciszków(5)
353Henk De Weerd10BBrasschaat(10)
354Zientek Radosław5PLKosów(5)
355Kacperscy Cezary i Krzysztof6PLGłowno(6)
356Sołdański Mariusz i Sławomir5PLBorkowo Kościelne(5)
357ORCZYK GRZEGORZ5PLTOPORÓW(5)
358ROLAND S&J2BMarenne(2)
359TOMASZ JACEWICZ DARIUSZ PASZKO5PLSZUDZIAŁOWO(5)
360Rambo3PLKochanowo(3)
361Hok Jos Vercammen6BVremde(6)
362Lang Karl Heinz10DLanggons(10)
366Kajdzik T. & Suliga D.5PLSiewierz - Sędziszów(5)
367Wota - Wyderka5PLAleksandrów Łódzki(5)
368Team Sylt 20008DGeorgsmarienhütte(8)
369Wiefler Alois4ASöll(4)
370Team Germany5DGross_Umstadt(5)
371Raczak Przemysław4PLSzczurawice(4)
372Półbeczko Krzysztof5PLCzarna Białostocka(5)
373Götz Günter5DEschenbach(5)
374Sprang Matias7DBodenheim(7)
376Szybki5PLStrzelin(5)
377careneliza2Imirandola(2)
378JAN MAZUREK5PLLUBIN(5)
379waldek19755PLSzczecin(5)
381Budzianowski&Jóźwicki5PLWarka(5)
382Team-WAZ2DBeelitz(2)
383papaveri3Icorreggio(3)
384Jaworscy - Michalak4PLMilicz(4)
385Irmina4PLLubawka(4)
386cellicorreggiaripadovano1Isala bolognese(1)
387allessie5NLNijkerk(5)
388Byrski Paul and Barbara8USAWisconsin Dells(8)
389Best of The Best TAIWAN2TWKAOHSIUNG CITY(2)
390Pierre1FLYON(1)
391Abdul2SAAl-Ahsa(2)
392zbbiggi10PLPoznań(10)
394Team Prampolini Edmo & Lis - Krajewski10IArceto (RE)(10)
395Aleksander5PLCzarna Wieś(5)
396TEAM MARKOWSKI- PŁONKA5PLBOGUSZYCE(5)
397PIOTR IGOR ŁOSIŃSKI JEŻEWO1PLWIELE(1)
399Peter und Erna Fuschera3DNortorf(3)
400Goossens5NLBergen op Zoom(5)
401Węgrzyn Bogusław i Genowefa5PLCzernin(5)
402Szewczyk Jan3PLSolec Kujawski(3)
403Owczarski Józef3PLBydgoszcz(3)
404jancyk3PLTarnobrzeg(3)
405gabriele3Ilissone(3)
406Jurgielewicz i Dwulat Andrzej i Bogdan4PLKraczkowa(4)
407Van Venrooij Henri4NLDeurne(4)
408Owczarek Bartosz5PLOdolanów(5)
410Modena Pigeon10IModena(10)
413Chadacz Krzysztof5PLMielno(5)
414Jarosław Kossowski2PLPyrzyce(2)
415Team Colonia3DRheinbach(3)
416Herbert Bresser3DDelbrück(3)
417Rena Alther5DSplietsdorf(5)
419Kamann Teresa1DNidderau(1)
420Kida Jaroslaw1DNidderau(1)
421M.Trzaska P.J Roziers-Bevel II5PLPrudnik(5)
422Kabasa2DNidderau(2)
423HUDY & BISKUP3PLTRUSKOLASY / JEMIELNICA(3)
424B-K-SZ-Starogard Gdanski5PLStarogard Gdanski(5)
425Dziewiński Tomasz5PLOstrzeszów(5)
427Król Roman5PLGrzybno(5)
428Johann Schula2DHamburg(2)
429Fiorini Daniele5IBaricella (BO)(5)
431Wernz Reinhard7DErlensee(7)
432Gratzer Werner2AGraden(2)
433Gratzer Marco3AGraden(3)
434Renata & Zygfryd Gurbiers5PLPrószków(5)
435zbyszek3PLKRASNYSTAW(3)
436paweł10PLTuszynek Majeracki(10)
437gismo13NLbeverwijk(3)
438Janusz i Przemek Schmidt3PLCzersk(3)
439Team Fly Home1DRieste(1)
440Helmut und Alfons Klaas5DRietberg Westerwiehe(5)
441Dieter Siebert6DMeinhard-Jestädt(6)
442SG Herman und Dennis Beverdam10NLGB Enter(10)
443komarzyniec waldemar1Iroma(rzym)(1)
444Martin Gerhard2DWaldek(2)
445Buke Jurgen5DPorta-Westwalica(5)
446Kurek Wiesław5PLKarczew(5)
447Graś Mariusz1PLRosko(1)
448Szomko Kazimierz3PLSokółka(3)
449TOMAS & LEONARDO5IROMA(5)
450Piątkowski Łukasz5PLChrcynno(5)
451G&C5PLBudczyce(5)
452Piątkowski Wojciech5PLLegionowo(5)
453.B.R.B.2IModena(2)
454Rucinska Anna i Natalia5PLLipka(5)
455Osadnik Kamila5PLOstrówek(5)
456K&R1PLKamienna Góra(1)
457AHMET CETIN1TRANTALYA(1)
458TARASIUK TEAM LOSICE5PLWARSZAWA(5)
459Konstantinos1GRThessaloniki(1)
460Grzegorz Szczęsny2PLMogilno(2)
461Kubiak Dariusz3PLMaszewko(3)
462Dawid Herudziński5PLBrzeg(5)
463Team Brieftaubenfreunde OWL6DDelbrück(6)
464Ewa & Zygmunt3PLSzczecinek(3)
465Kużnik Urszula1PLRusinowo(1)
466Cret Traian2ROArad(2)
468Jabłoński Zenon4PLKoszalin(4)
469Groszyk Hubert+Ekipa (B)2PLDługosiodło(2)
470Emanuel1PPorto(1)
471Jörg Friedrichs3DJübar(3)
472Team Wüstefeld-Neumann3DEssen(3)
473Team Wojciechowski3DDortmund(3)
474TEAM DJAS CHODZIEŻ5PLChodzież(5)
475SZYMCZAK IRENA5PLMASZEWO(5)
476P.O.M Team8PLZdzieszowice(8)
477Patryk i Kamil Sadowski4PLSzewnica(4)
478Silvestri Loft1ICastelfranco Modena(1)
479Cheng-Gong1HKHong Kong(1)
480Czuba Marek4PLBrzezinka(4)
481Ervin Laro & Devis2ITORRE PEDRERA (RN)(2)
482Jaroszewski Jarosław4PLPonętów Dolny(4)
483Rzebczyński P-S4PLWięckowo 2(4)
484PoRaPi3PLPolska(3)
485Stanisław1PLSTRZEBIELINO(1)
486Waldemar Piszczała5PLKobiele Wielkie(5)
487Mączyński Bronisław5PLPlewiska(5)
488Gransztof.D-Baranowski.R5PLWarszawa(5)
489Ewa Grzankowska4PLMaków Maz.(4)
490Gosiaczek2PLMiejska Górka(2)
492KIELICH2PLKleszczewo(2)
493camagni elena - ghiacci lorenzo4Imeldola -fc(4)
495Campanini Luca - Morosan - Buttoli2IMarudo (LO)(2)
498labaty Litwinowicz1PLwilczyn(1)
500Kucharski- Pasieczny Paweł -Wojciech4PLWitnica(4)
501Mosakowski Marek10DBochum(10)
502Pawlik Artur5PLBystrzyca Kłodzka(5)
503JRMSkowron4PLGrodzisk Wielkopolski(4)
504Andrzej D3PLSkrwilno(3)
505Ohnesorge Dr. Willi5DBad Oeynhausen(5)
506Dr H. - E. Schwidde8DSpenge(8)
507Pawel04181PLGodzietowy(1)
508Theo u. Marcus Lecke6DHolzhausen(6)
509GPS-AUCTIONS, WWW.GPS-AUCTIONS.COM5NLELSHOUT(5)
510Willi und Marlies Ferchen5DSylt Wenningstedt(5)
511Alessandro Anfossi1IVittuone Milano(1)
512GRZESIEK2PLWarszawa(2)
513Team H. u. M.6DDelbrück(6)
514Krystian Kahler5PLKatowice(5)
515Krasowski - Podstawa1PLŻary(1)
516Barazzoni /Cat/Pat/Che2IBibiano (RE)(2)
517Radosław Chojnowski4PLGrudziądz(3)
518GRZEGORZ KARPIŃSKI3PLSADLINKI(3)
519KRZYSZTOF DĄBROWSKI1PLRYPIN(1)
520WIESŁAW WITKOWSKI1PLRYPIN(1)
521PAPATHANASIOU&MAREK5PLSZCZECIN(5)
522Arek2PLOlesnica(2)
524Olędzki Stefan4PLStare Rzewuski(4)
525KWIATKOWSKI - MATUSZAK2PLJERZYCE(2)
526Marek Wypchło @ Andrzej Dybus1PLSzczecin(1)
527Roksana Chmielińska1PLNidzica(1)
528Kulwicki Daniel5PLMleczówka(5)
529MICHALSKI ROMAN2PLTUPADŁY 23(2)
530RADEK WARSZAWA10PL.(10)
531M.SEKUŁA + Dr. Norbert Peeters6DTrippstadt-Johanniskreuz(6)
532Mathias Irlacher3DBad Bederkesa(3)
533Team de Winter3DMettingen(3)
534Plenert Jörg2DWestendorf(2)
535Heinz Fenten2DRatingen(2)
536Uwe Neubauer3DLossatal(3)
537Wynants Peter en Milan4BMaasmechelen(4)
538G.G3PLSomsiory(3)
539Rzyszard Gawinecki2PLDobre(2)
540BYLINIAK ROBERT5PLGRÓJEC

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.