dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
289
1802
2091
583359
36650
35549
599494

Twoje IP: 3.85.143.239
Czas: 2019-05-21 02:28:51

Użytkownicy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Lista uczestników w sezonie 2019

 Uczestnicy Gołębie zgłoszone / przyjęte: 2380szt. / 0szt.

Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
1Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork(7)
2Ireneusz Jankowski7PLsianów(7)
3KLEMENS KAREL I7CZKravare(7)
4KLEMENS KAREL II7CZKravare(7)
5KLEMENS KAREL III7CZKravare(7)
6KLEMENS KAREL IV7CZKravare
7DOTTORE CIMPEAN SEBASTIAN 7IReggio nell’Emilia
8OLR SOFIA I7BGRSOFIA
9OLR SOFIA II7BGRSOFIA
10WOCHAL SŁAWOMIR7PLCzęstochowa
11JOZEF BRKAL7SKStara Tura
12WOJTEK ZALEWSKI7PLGĄBIN(7)
13JUSTYNA ZALEWSKA7PLGĄBIN(7)
14ZUZIA ZALEWSKA7PLGĄBIN(7)
15ANETA I WOJCIECH7PLOSIEK(7)
16mściwy7PLWarszawa(7)
17ŁAWICKI PIOTR7PLKuczbork(7)
18PIOTR-137PLSianów
19BOJANOWSKI ŁUKASZ7PLKamieniec(2)
20PIGEBOOK7PLNiegowonice
21SG Sehnke & Marzeion I7DHailigenhafen
22SG Sehnke & Marzeion II7DHailigenhafen
23Tomasz Rorat I7PLSoborzyce
24Tomasz Rorat II7PLSoborzyce
25Przemysław Beblowski7PLKorsze(7)
26PRYJOMSKI LESZEK7PL06-513 wieczfnia(7)
27TEAM WROBEL7PLŁubniany(7)
28FRANAS ROBERT7GBkoszalin(2)
29Maya7PLkoszalin(2)
30KAJO7PLChodzież(7)
31JARUMI7PLSierpc(5)
32Kris7PLRypin(7)
33Sylwester Tadeusiak I7PLGostynin
34Sylwester Tadeusiak II7PLGostynin
35Damian Spiegiel7PLObrazow
36Krzysztof Szkolny7PLJaworek
37Dariusz Bieniek7SKlippan
38BECMER ROMAN7PLŚwieżawy(7)
39Team Gawlas & Wrobel7PLWodzisław Śląski
40Lisowski&Kowalski7PLGóra
41SIEKLICKI KAZIMIERZ7PLprzywitowo(7)
42LEW-TRAK7PLOkalewo(4)
43Jarosław i Grzegorz Lewandowscy7PLOkalewo(7)
44KOPCZYńSKI JERZY7PLprzywitowo(7)
45ARKUSZEWSKI KRZYSZTOF7PLRadziki Małe(5)
46KUROWSKI MARIUSZ7PLOSTROWITE
47LABUDA ANDRZEJ7PLMojusz
48Piotr & Witold Musik7PLMysłowice
49Wieczór7PLKosmaczewo 5(7)
50Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina7SKVišňové Žilina(7)
51MIECZKOWSKI - KOZDROŃ7PLSŁUPSK(7)
52Maryjan7PLWarszawa(7)
53KRãLIKOWSKI BARTEK2PLBOŻEPOLE wielkie
54Kulesza Daniel & Anna2PLJabłoń Kościelna(2)
55R.Otczyk & Lis Pigeon Sport7IArceto
56Ośko-Chwarzyński7PLZielin
57Chwarzyński-Ośko7PLZielin
58Adam Miśta7PLFugasówka(7)
59Otczyk Karolina♡Radek & Lis7IArceto
60Ar-Ja7PLCzumsk Mały(7)
61Racing team dolot7PLSzpetal górny
62OSTAPIUK SYLWESTER7PLkrepa(7)
63WAN-H17PLCZERSK
64MIROSŁAW WEPRYK7PLKOSZALIN(7)
65Natalia i Julia Cieplak7PLRypin(7)
66B.W. Cieplak7PLRypin(7)
67Po Ra Pi2PLMłodzieszyn
68SZYMCZAK GRZEGORZ7PLSieradz(7)
69TARASIUK SMGE JERZY7PLŁOSICE(7)
70KOCAńDA JAROSłAW7PLNowy Sącz
71COPPERFIELD7FMONACO(7)
72Info7IReggio Emilia
73JaroSkiba897PLNowy Sącz
74MROCH7PLMarianki(7)
75TEAM MK Drobin7PLDrobin
76Kuniszewski Tomasz7PLMiastko
77JACHOREK ZBIGNIEW7PLWirkowice Pierwsze(7)
78Falkowski Zbigniew7PLRozwozin(7)
79Lech & Rycombel I7PLLechowek(7)
80Lech & Rycombel II7PLLechowek(7)
81Stasio7PLLechowek(7)
82Madzia7PLLechowek(7)
83Ania7PLLechowek
84Tem Schilling & Rycombel I7DEinhausen
85Tem Schilling & Rycombel II7DEinhausen
86AGMART7PLRypin(7)
87AGMART 27PLRypin(7)
88JAR-BUD7PLSkrwilno(7)
89Tomasz Czapliński I7PLSKRWILNO(7)
90Tomasz Czapliński II7PLSKRWILNO(7)
91Tomasz Czapliński III7PLSKRWILNO(7)
92Tomasz Czapliński IV7PLSKRWILNO(7)
93Tomasz Czapliński V7PLSKRWILNO(7)
94Tomasz Czapliński VI7PLSKRWILNO(7)
95Marta7PLRypin(7)
96Zasada Grzegorz7PLRypin(7)
97Tequilla0077PLToruń
98STęPIEń BOGDAN7PLStanisławów(7)
99RUPIŃSKI KRZYSZTOF7PLPUŁTUSK
100Matias3PLkujawsko-pomorskie
101RUMIŃSKI TOMASZ7PLCiechocin(7)
102Robert Topka7PLPiaszno
103Andrzej Ulatowski7PLGościszka
104Tadeusz Pipczyński7PLGardeja(7)
105Grzywa&Kurciński7PLBiałystok(7)
106BOBRO TOMASZ7PLOsieczna
107DURŚLEWICZ JÓZEF7PLŻuromin(7)
108Piotr Wąsewicz7PLSkarszewy(7)
109Grzywa&Kurciński II7PLBiałystok(7)
110Zapart7PLKobylnica
1115 czerwonków7PLSiewierz
112Sprint7PLRogowo(7)
113Sprint17PLRogowo(7)
114Sprint27PLRogowo
115Sprnt37PLRogowo
116KAłUŬA STANISłAW7PLŻelków Kolonia
117KAłUŬA 2 STANISŁAW7PLŻelków Kol. 44
118mściwy17PLWarszawa(7)
119Evin Peter & Noemi7SKBardejov
120Evin Peter & Noemi17SKBardejov
121Laš Juraj-Ondro Jaroslav Team TS Žilina 17SKVišňové Žilina(7)
122Otakar&Patrik Mazur7CZNavsie
123de felle7PLJastrzębie-Zdrój
124bydgoszcz7PLnowa wies wielka(7)
125Las Vladimir & Dana-17SKZilina(7)
126Las Vladimir & Dana-27SKZilina
127Jo & Florian Hendriks.7NLNijswiller
128Widder7CZOstrava
129Peter & Viera D.7USADover,New Jersey
130AGA K4EARONA TENERIFE
131MURAŃSKI M&M7PLWieprz
132ALEX7SLUND
133Pay Day Loans5USAPhiladelphia
134mamiński mariusz7PLzabiele-piliki
135Team Bałtyk7PLNOWOGARD(7)
136SAS RYSZARD7EMadrid
137Talizmany7PLDobczyn
138CZARNOCKI ANDRZEJ7PLNAKORY(7)
139CZARNOCKA MILENA7PLNAKORY(7)
140Przybysz Dariusz - Geory. Sztuba7PLSzczutowo(7)
141STEFAńSKI RYSZARD7PLRegimin(7)
142TADEUSZ KICKO7PLŁOSICE(7)
143MICHEWICZ ZBIGNIEW7PLBlizno27(7)
144SZKLARZ7PLPiotrowice(7)
145Jarosław Kocańda II7PLNowy Sącz
146Wojtek 17PLPuszcza
147Wojtek 27PLPuszcza
148Piotr Trymers7PLHuta(7)
149Piotr Trymers I7PLHuta(7)
150Piotr Trymers II7PLHuta(7)
151FUDAŁA 1 JACEK7PLŁĄCK(7)
152FUDAŁA 2 JACEK7PLŁĄCK(7)
153FUDAŁA 3 JACEK7PLŁĄCK(7)
154Easy Payday Loan5USAPhiladelphia
155SIERADZKI JACEK7PLRadzimowice(5)
156Team Bagno 17PLWarszawa(7)
157Team Bagno 27PLWarszawa(7)
158Klonowski J i M7PLSzucie(7)
159PASZKE ANDRZEJ7PLMarianki 9a(7)
160Loan Cash5USAPhiladelphia
161Dudek-Borowiak7PLŻagań(7)
162Drawa7PLDrawno(7)
163Ruda437AGraz(7)
164ŁAWNICZAK MARCIN7PLSieraków(7)
165SEKULSKI JANUSZ7PLSierpc(7)
166Krzysztof Gański7PLSULECZYNO(7)
167Mari7PLŻuków
168LEWANDOWSKI KAZIMIERZ7PLduninówko(7)
169BUGAŁA PIOTR7PLZABRZE
170PALUCH MARCIN7PLWILKOWICE
171SZKOLNY&LES GREEN KRZYSZTOF7PLJAWOREK
172RUSINEK OLGIERD7PLPleszew(7)
173raf03932PLWrocław
174LAMPKOWSKI STANISłAW7PLStanisławowo(7)
175palarscy7PLmilicz
176OKUTAN MUSTAFA7DKHoje-Taastrup(7)
177KALIŃSKI PIOTR7PLWYMYŚLE POLSKIE1
178FRANKEN SUSANNE7DWenningsen(7)
179LENZEN STEFAN7DLinnich/ Rurdorf(7)
180MLB-RACING-PIGEONS + Martin Gebert7DAmelinghausen(7)
181Ostseerennen7DNeustadt(7)
182Ostseerennen 17DNeustadt(3)
183Preussenderby7DMuncheberg(7)
184TARGATZ DR. ANGELA7DEberswalde
185Dr.Angela Targatz 17DEberswalde
186ZG haas-mose-menges7DGelsenkirchen-hessler
187Tauben-Versteigerung7DKiel
188Team die Ostsee Sprinter1DManhagen
189Team die Ostsee Sprinter 17DManhagen(7)
190AFTYKA KRZYSZTOF7PLLublin(7)
191Sekcja Wolbórz7PLBrudaki(7)
192Julka7PLZuromin(2)
193Sekcja Skrwilno7PLSkrwilno(7)
194CIULINSCY A.M.T7PLStropkowo(7)
195KOWALE7PLDOBRA-NOWINY23A(7)
196KOWALE17PLDOBRA-NOWINY(7)
197KOWALE27PLDOBRA-NOWINY(7)
198KURKOWSKI SłAWOMIR7PLchełmza(7)
199RYBARCZYK GRZEGORZ7PLCzarnków(7)
200PrzyKuci Team7PLTłustomosty
201Team D&M7PLUzdowo
202OLEKSA ZBIGNIEW7PLZielona(7)
203TOMASZEWSKI ROMAN7PLRybno(7)
204DUNDA DARIUSZ.MARIUSZ.7PLSzczekarkow(7)
205AZ KLESZCZE7PLKLESZCZEWO(7)
206ANIA L.7PLPolska(7)
207Ewa Dariusz Marciszewscy7PLPinczow
208JuszczykRobert7PLGórnowola
209Bogdan Lasoty7PLLasoty(7)
210MAKSIMOWICZ PIOTR7PLBiałystok
211Tosia57PLOtusz
212POłOM SEBASTIAN7PLOsieczna
213Granica-Tokarczyk Team7PLbrodnica(7)
214KERAJE7PLOstrzeszów(7)
215BOGSS7PLRypin(7)
216Tomsped7PLGdańsk(7)
217Tomsped17PLGdańsk(7)
218EllDiarve5MOROCCOTangier
219Team Łukasz&Marcin7PLWrześnia(6)
220Johann Schula7DHamburg(7)
221JACKIEWICZ WOJCIECH7GBLuton
222JACKIEWICZ1 WOJCIECH7GBLuton
223GOłęBIEWSKI 1 RAFAł7PLŁąck(7)
224GOłęBIEWSKI 2 RAFAł7PLŁąck(7)
225Hurrican7PLZieluń(7)
226MARGONIN7PLMARGONIN(7)
227HOBELMANN MEIK7DVerl
228maggajwer42PLtargonie
229Team W.K.K.R.7PLPłock(7)
230WHITE7PLŁysomice(7)
231W i L Styczeń7PLKazimierza Wielka(7)
232Beata Jaskuła7PLGryfice(7)
233Bracia Koralewicz7PLRadymno(7)
234JHP7PLMargonin(7)
235PRZYSOWA ROMAN & JAN7PLKWIDZYN(7)
236DR SCHWIDE.STOCHAJ.STEINHOF7DSzczecin(7)
237JOPEK TOMASZ1PLBydgoszcz
238JOPEK TEAM7PLBydgoszcz(7)
239LA-PAZ7PLWarszawa(7)
240SPRYCHA ŁUKASZ7PLŁuków
241CELEBUCKI ROMAN7PLRogowo
242PACZKOWSKI MAREK7PLZarnowo
243SOCAŁA-BABIŃSKI7PLSUŁKOWICE(7)
244GVC Team7PLZAWONIA(7)
245Baker7PLBrześć Kujawski
246JAMIR7PLRZESZOTARY CHWAŁY(7)
247arek7PLBłotnia(7)
248www.Teutoburgerwaldtaubenrennen.de7DGeorgsmarienhütte
249GlennHew5UZBEKISTANTashkent
250JACEK DRZAZGOWSKI7PLJANIKOWO(7)
251Hemi7PLŻagań
252VladislavTL5UZBEKISTANTashkent
253Giewont7PLPyzówka(7)
254Roman7PLSzamotuły
255LADA DUPLICKI7PLZawidz(7)
256Szybcy i Wściekli7PLDrobin(7)
257Büttner - Czapliński7PLSKRWILNO(7)
258KILER,/RAWA DAWID,/MACIEJ7PLkoszalin(5)
259SŁAWEK7PLJADÓW
260Team_Kajkowo7PLKajkowo(7)
261Ruda437PLKocudza(7)
262DLA GRAŻYNKI I7PLRosko(7)
263DLA GRAŻYNKI II7PLRosko(7)
264TEAM M.R.7PLBrudaki(7)
265POLESIE 17PLWARSZAWA(7)
266POLESIE 27PLWARSZAWA(7)
267D. A. S. STAFIEJ7D16 307 Gartz /Oder(7)
268zico927PLJedlec
269NAGIEWICZ MAREK2PLWyszogród(2)
270GAPIŃSKI-KOZDROŃ7PLDębnica Kaszubska(7)
271Maria7PLKrzaki Czaplinkowskie(7)
272M.i S.Sołdańscy7PLBorkowo Kościelne(7)
273Sebastian - Tomek7PLŻdżary(7)
274Maryjan Jeden7PLWaraszawa(7)
275krzysztof ganski 27PLSULECZYNO
276sebastian7PLPolska
277KOŬUSZKO ARTUR7USAChicago
278KUCHARSKI JAN7PLAndrespol(7)
279MAZ DLA ZONY7PLkrepa(7)
280EkditovAS5ERITREATaiping
281ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ7PLDobryszyce(7)
282CHRABąSZCZ ŁUKASZ7PLKońskie(7)
283Lewandowski Kazimierz 27PLDuninówko(7)
284OLCZYK ZDZISłAW7PLRuda Śląska
285jaworek2PLDłużyna Górna
286perk7Bperk(6)
287KLAMECKI GRZEGO7PLNiewierz
288Kelduerma5PORTUGALVila Franca de Xira
289ORŁWSKI-PUZIO7PLsianów(7)
290Staś7PLWierzchowiska(5)
291Jan7PLWierzchowiska(7)
292KaylaJeord5CYPRUSDelhi
293ANDRZEJ7PLMŁAWA(7)
294Kuciejczyk/Poznar3PLNowa Wieś Grodziska(3)
295Kaylapsync5BOSNIA & HERZEGOVINAKarachi
296KRZYSZCZUK JANUSZ WALDEMAR4PLGóra(4)
297Team DAJS7PLChodzież(7)
298MWG Dobczyce7PLRACIECHOWICE
299KACZMARCZYK ELŻBIETA7PLSZCZECHOWO(7)
300KACZMARCZYK MARIUSZ7PLSZCZECHOWO(7)
301Team Frątczak7PLPiątek(7)
302KULWICKI DANIEL7PLMLECZÓWKA(7)
303KULWICKI 2 DANIEL7PLMLECZÓWKA(7)
304D. STAFIEJ7DGartz /Oder(7)
305MąCZYńSKI BRONISłAW7PLPlewiska(7)
306ŁAWICKI PIOTR 17PLKUCZBORK(7)
307TOMASZ PANEK7PLADOLFOWO(7)
308RUMIŃSKA NATALIA7PLCiechocin(7)
309Tem Lech & Rycombel - Chicago7USAŁagów
310KULWICKI 3 DANIEL7PLMleczówka(7)
311TEAM TWIX7PLKołodziejewo(7)
312Preussenderby 17DMuncheberg(7)
313MLB-RACING-PIGEONS + Martin Gebert 17DAmelinghausen(7)
314SCHEPER GUNTHER7DDinklage(7)
315Team Harry + Martin7Dnull(7)
316MEYERAAN WERNER7DInastrasse(7)
317Jack7PLRadzimowice 7
318ŚMIŁOWSKI KUPKA7PLŻERNICA
319Marek Jureczko7PLLyski(7)
320SCHEPER GUNTHER 11DDinklage(1)
321CZAPLINSKI TOMASZ VII7PLSyberia(7)
322CZAPLINSKI TOMASZ VIII7PLSyberia(7)
323CZAPLINSKI TOMASZ IX7PLSyberia(7)
324CZAPLINSKI TOMASZ X7PLSyberia(7)
325CZAPLINSKI - CHAREWICZ7PLSYBERIA
326Adam Miśta I7PLFugasówka(7)
327Bjorn Ove Helgesen3NVikedal
328GANG OLSENA7PLOsięcin(7)
329Burczyński&Nowicki7PLPiotrków Trybunalski
330Gold team7PLChodzież(7)
331CHŁOPECKI MARIUSZ7PLPOŁCZYN ZDRÓJ(5)
332Beata Jaskuła (I)7PLGryfice(7)
333ALICE&JACOB7PLBydgoszcz(7)
334Rura7PLPrażmów(5)
335FIAŁKOWSKI-GAWIN7PLGrudziadz(7)
336MICHEWICZ&GROCHOCKI&SEROKA7PLBLIZNO27(7)
337MROWIEC KRZYSZTOF7PLJELEŚNIA
338UCIŃSKI PAWEŁ7PLRUSIEC(7)
339UCIŃSKI1 PAWEŁ7PLRUSIEC(7)
340POLESIE 37PLWARSZAWA(7)
341TYLIBA ANDRZEJ & EDYTA7PLOLKUSZ
342GRZANKOWSKI-BEDNARCZYK JAROSłAW-KRZYSZTOF7PLOstrołęka(3)
343KACPERSKI CZAREK7PLGŁOWNO(7)
344KACPERSKI1 CZAREK7PLGŁOWNO
345CZAPLINSKI TOMASZ XI7PLSyberia(7)
346Greg Team7FSaint-Tropez(7)
347GPG - Mazur Team7PLMazury(6)
348NOCULAK ARTUR7PLJózefów(3)
349GiS Bogucki7PLWarszawa(7)
350Lewandowski - Nowicki7PLOkalewo
351OLEKSIAK ZBIGNIEW7PLKOZIEGŁÓWKI(7)
352OLEKSIAK ZBIGNIEW I7PLKOZIEGŁÓWKI(7)
353WARKA7PLWarka

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.