dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
730
8714
39956
807857
105913
110889
891829

Twoje IP: 18.206.15.215
Czas: 2019-08-18 02:38:33

Użytkownicy

Aktuell sind 99 Gäste und keine Mitglieder online

Gołębie zostaną wypuszczone dziś o godzinie 6:45. 

Lista gołębi, które pozostały w gołębniku podczas drugiego lotu konkursowego:

 

PL-271-19-5817 MATEUSZ WICHROWSKI - złamana noga

PL-0324-19-4115 ROMAN & JAN PRZYSOWA - uszkodzone skrzydło

ŁYSY 1 (I) TOMASZ CZAPLIńSKI - wyrwane pióra w skrzydle

PL-0344-19-10012 GRZEGORZ ZASADA - złamane skrzydło

 

619015 RAFAł GOłęBIEWSKI 2 - dolot

PL-041-19-5047 RYSZARD STEFAńSKI - dolot

DV-09394-19-666 Team Harry + Martin - dolot

PL-0414-19-19193 MILENA CZARNOCKA - dolot

ALAN (R2) ROBERT FRANAS - dolot

JARO (I) JAROSłAW KOCAńDA - dolot

PL-19-DE-812507 KRZYSZTOF WIECZOREK - dolot

DV-08510-19-124 CHRISTOPH GRæNE - dolot

PL-19-DE-1079869 MARIAN SZKLARZ - dolot

Kolejny lot konkursowy odbędzie się w sobotę (17.08.19). Start odbędzie się w miejscowości Ujście, a długość lotu wynosi 180 km. Zapraszamy do obserwowania wyników! 

Podziękowania dla kolegi Józefa Królewskiego z oddziału Sierpc, sekcja Kraszewo za dostarczenie gołębia o numerze : PL-0414-19-19193. Dziękujemy za wzorowe zachowanie! 

Kolejne podziękowowania kierujemy do kolegi Marcina Nowaka z oddziału Staroźrebsko-Bielskiego. Bardzo dziękujemy za sportowe zachowanie godne naśladowania!

Pozdrawiamy, Organizatorzy

Nasi miejscowi hodowcy znów staneli na wysokości zadania i dzięki nim odzyskaliśmy gołębie z naszego gołębnika są to osoby:

Stanisław Skucha i Roman Becmer (po raz kolejny) oddział Rypin,

Kazimierz Skucha oddział Rypin Zachód,

Karol i Władysław Nadolscy oddzial Wąbrzeźno,

Maciej Macieja oddział Włocławek.

Jeszcze raz dziękujemy i prosimy pozostałych o naśladowanie takiego zachowania.

Pozdrawiamy, Organizatorzy

 

 

Lot odbędzie się o godzinie 6:45. Punkty otrzyma pierwsze 415 gołębi.

Pozdrawiamy, Organizatorzy 

Przedstawiamy listę gołębi pozostawionych w gołębniku:

 

PL-0320-19-16 (R1) | DANIEL KULWICKI 2 - dolot

MATI 11 (R1) | MATEUSZ GRZYWA - dolot

LOLA | TOMASZ RUMIŃSKI - dolot

JANUSZ 36 | JANUSZ SEKULSKI - dolot, słaba forma

PL-0324-19-4115 | ROMAN & JAN PRZYSOWA - uszkodzone skrzydło

PL-044-19-5581 | JAROSłAW-KRZYSZTOF GRZANKOWSKI-BEDNARCZYK - złamana noga

ŁYSY 1 (I) | TOMASZ CZAPLIńSKI - wyrwane pióra w skrzydle

PL-0344-19-10012 | GRZEGORZ ZASADA - złamane skrzydło

DUDUŚ              

PL-0296-19-648 (R2)

BŁYSKAWICA (I) (R1)

DV-09394-19-688

PL-0324-19-7954

PL-0495-19-575

 

Pozdrawiamy, Organizatorzy

 

Dudek-Borowiak

Hodowcy, którzy chcą aktywować swoje gołębie proszeni są o napisanie wiadomości do opiekuna gołębnika (nr tel. 721-227-762). W treści wiadomości prosimy wpisać ilość gołębi do aktywowania.

 

Pozdrawiamy, Organizatorzy

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.