dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
986
1662
17394
1273476
48109
121199
1313073

Twoje IP: 34.204.203.142
Czas: 2019-11-18 15:11:45

Użytkownicy

Aktuell sind 18 Gäste und keine Mitglieder online

Teilnehmerverzeichnis in Seison 2020

 Teilnehmer Bisherige Anzahl der gemeldeten Tauben: 1492 st.

Nr Flagge Teilnehmer St Land Ortschaft Bemerkungen
1Tomasz Czapliński I7PLSyberia
2Tomasz Czapliński II7PLSyberia
3Tomasz Czapliński III7PLSyberia
4Tomasz Czapliński IV7PLSyberia
5Tomasz Czapliński V7PLSyberia
6Tomasz Czapliński VI7PLSyberia
7Tomasz Czapliński VII7PLSyberia
8Tomasz Czapliński VIII7PLSyberia
9Tomasz Czapliński IX7PLSyberia
10Tomasz Czapliński X7PLSyberia
11Tomasz Czapliński XI7PLSyberia
12Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
13Amir7PLKuczbork
14FUDAŁA MICHAŁ7PLŁĄCK
15FUDAŁA MAGDALENA7PLŁĄCK
16FUDAŁA JACEK7PLŁĄCK
17ostapiuk sylwester7PLkrepa
18Daniel Kulwicki I7PLMleczówka
19Daniel Kulwicki II7PLMleczówka
20Daniel Kulwicki III7PLMleczówka
21Daniel Kulwicki IV7PLMleczówka
22Daniel Kulwicki V7PLMleczówka
23Daniel Kulwicki VI7PLMleczówka
24Daniel Kulwicki VII7PLMleczówka
25Daniel Kulwicki VIII7PLMleczówka
26Daniel Kulwicki IX7PLMleczówka
27Daniel Kulwicki X7PLMleczówka
28Daniel Kulwicki XI7PLMleczówka
29MM Grzywa7PLBiałystok
30MM Grzywa II7PLBiałystok
31MM Grzywa III7PLBiałystok
32Bruzdzinski Roman7NVoll
33STAFIEJ7DGARTZ/ODER
34STAFIEJ17DGARTZ/ODER
35D.A.S. STAFIEJ7DGARTZ/ODER
36KACZMARCZYK ELŻBIETA7PLSZCZECHOWO8
37KACZMARCZYK MARIUSZ7PLSZCZECHOWO8
38FALKOWSKI ZBIGNIEW7PLROZWOZIN
39FALKOWSKI1 ZBIGNIEW7PLROZWOZIN
40MROCH7PLMARIANKI
41WŁODARCZYK MAREK7PLBOGUSŁAWKI MAŁE 16
42WŁODARCZYK MAREK17PLBOGUSŁAWKI MAŁE16
43ZALEWSKA ZUZIA7PLRYBIE2
44ZALEWSKI WOJTEK7PLRYBIE2
45Bronisław Mączyński7PLPlewiska
46KOMOROWSKI JAROSŁW7PLSKRWILNO
47KOMOROWSKI JAROSŁAW17PLSKRWILNO
48LEMAŃSKI ŁUKASZ7PLKUCZBORK
49SEKCJA KUCZBORK7PLKUCZBORK
50DURŚLEWICZ JÓZEF7PLŻUROMIN
51LINOWSKI ZBIGNIEW7PLSTARE PROSZCZEWICE
52seven pistols7PLPoznań
53Krystosiak&Klima TEAM7PLZławieś Wielka
54Krystosiak&Klima TEAM 27PLZławieś Wielka
55Krystosiak&Klima TEAM 37PLZławieś Wielka
56KMP Ostrołęka7PLOstrołęka
57Tomsped7PLGdańsk
58MARA7PLPOLSKA
59MARA17PLPOLSKA
60MAŁY7PLDOBROSIELICE
61Tomsped17PLGdańsk
62Szybcy i Wściekli7PLSierpc
63Wieczór7PLSierpc
64TOKARCZYK-GRANICA7PLBRODNICA
65TOKARCZYK-GRANICA I7PLBRODNICA
66ŁYSY7PLRYPIN
67CZAPLIŃSKI&CHAREWICZ7PLRYPIN
68BUGAŁA PIOTR7PLZABRZE
69BUGAŁA PIOTR17PLZabrze
70ŁYSY17PLRYPIN
71GRANICA JAROSŁAW7NLNETHERLANDS
72Melon7PLNatolin
73ŁYSY27PLRYPIN
74RENATA7PLPOLSKA
75MARCHEWKA TOMASZ7PLKĄKOLEWO
76PASZKE ANDRZEJ7PLMARIANKI
77RYBICKI PRZEMYSŁAW7PLKOMORÓWKO
78RYBICKI PRZEMYSŁAW17PLKOMORÓWKO
79RYBICKI PRZEMYSŁAW27PLKOMORÓWKO
80RYBICKI PRZEMYSŁAW37PLKOMORÓWKO
81KUBA7PLPOLSKA
82BARANOWSCY R&K7PLKIKÓŁ
83RENATA17PLPOLSKA
84TEAM SCHILLING-LECH&RYCOMBEL7DLECHOWEK
85KUBA17PLPOLSKA
86POLESIE7PLWARSZAWA
87CENTRUM HODOWLANE EUROPA7PLLECHOWEK 30A
88RENATA27PLPOLSKA
89RG77PLKraków
90CENTRUM HODOWLANE EUROPA17PLLECHOWEK30A
91KUBA27PLPOLSKA
92CENTRUM HODOWLANE EUROPA27PLLECHOWEK30A
93JASKUŁA BEATA7PLGRYFICE
94POLESIE17PLWARSZAWA
95BOGSS7PLRypin
96Fusowski Adam7PLGniewino
97TOMASZEWSKI ROMAN7PLRYBNO
98Büttner-Czapliński7PLSyberia
99Rusinek Olgierd7PLPleszew
100Karel Klemens7CZKravare
101Bojanowski Łukasz7PLKamieniec
102TARASIUK JERZY7PLŁOSICE
103TEAM H.A.S.M7PLPolska
104Stefański Ryszard7PLRegimin
105Sieklicki Kazimierz7PLprzywitowo
106TEAM PIGEBOOK7PLNiegowonice
107GOGOL7PLRadziki
108PMDEM7PLTłustomosty
109mściwy7PLwarszawa
110mściwy17PLwarszawa
111NATALIA I JULIA CIEPLAK7PLRypin
112B.W. CIEPLAK7PLRypin
113ADRIANNA I RAFAŁ KLATT7PLDĘBIANY
114KICKO TADEUSZ7PLŁOSICE
115ZEUS ZWYCIĘZCA 03447PLRYPIN
116Kopczyński Jerzy7PLPrzywitowo
117Wójcicki Grzegorz7PLGrajewo
118LEWANDOWSCY JAROSŁAW&GRZEGORZ7PLOKALEWO
119LEW-TRAK7PLOKALEWO
120GROCHOWDKI Paweł7PLKrzeslin
121Adam Miśta7PLFugasówka
122Kacperski Cezary7PLGłowno
123Kacperski Cezary17PLGłowno
124Rajmund Chwarzyński7PLZielin
125Mitręga Wioletta i Zbigniew7PLPińczów
126Ardeli Eryk7PLWińsko
127BOGSS-17PLRypin
128Dariusz3707PLSzczutowo
129Team Łukasz&Marcin7PLWrzesnia
130Team Łukasz&Marcin l7PLWrzesnia
131Nagiewicz Marek7PLWyszogród
132GAŃSKI Krzysztof7PL
133Sicinski Ryszard & Kucinski Roman7PLGdańsk
134Sicinski Ryszard& Kucinski Roman17PLGdańsk 258
135SZKLARZ--W7PLPiotrowice
136SZKLARZ--K7PLPiotrowice
137Sprint7PLRogowo
138Sprint 17PLRogowo
139Sprint 27PLRogowo
140PW20207PLŁysomice
141Noworacki Dawid7PLBrowina
142BIENIEK DARIUSZ7SKLIPPAN
143Robaczek 19531PLSzczecin
144PRUSKI KRZYSZTOF7PLSERBY
145SZKOLNY KRZYSZTOF7PLJAWOREK
146WEPRYK MIROSŁAW7PLKROKUSÓW
147arek7PLBłotnia
148OLEKSIAK ZBIGNIEW7PLKOZIEGŁÓWKI
149OLEKSIAK1 ZBIGNIEW7PLKOZIEGŁÓWKI
150KERAJE7PLOstrzeszów
151Kris7PLRypin
152Górka Marian7PLTrzemeśnia
153MARCISZEWSKI DARIUSZ7PLPASTURKA7
154WOCHAL SŁAWOMIR7PLCZĘSTOCHOWA
155Aneta i Wojciech7PLOsiek
156Ruda437PLkocudza
157Ruda43 I7PLkocudza
158GVC Team7PLBudczyce
159dariusz morgaś7PLkarzcino
160Grabarczyk Angelika Mariusz7PLWolsztyn
161Stępień Bogdan7PLStanisławów
162ŁUKASZ DYCZEWSKI7PLAUGUSTÓW
163Bartek7PLMława
164KUPKA- ŚMIŁOWSKI7PLŻERNICA
165Team Havelbote7DPremnitz
166CEBULA ADAM7PLBIENIEWICE
167CEBULA1 ADAM7PLBIENIEWICE
168TOMA ARKADIUSZ7PLPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
169PIELESIAK LESZEK7PLSTRZELCE OPOLSKIE
170PAWUL MICHAŁ7PLJELNIA124
171MOTTA-DM 17PLDziałdowo
172MOTTA-DM 27PLDziałdowo
173Wierzchołowsli Daniel7PLKamionna
174TARASIUK 1 JERZY7PLŁOSICE
175Peter van de Merwe7NLDordrecht
176Peter van de Merwe II7NLDordrecht
177Peter van de Merwe III7NLDordrecht
178Ośko Hubert7PLJeruzal
179Ośko Paula7PLJeruzal
180Czarnocki Andrzej7PLNakory
181Czarnocka Milena7PLNakory
182Rybarczyk Grzegorz7PLCzarnków
183Michał Parzych7PLStare Załubice
184Mrowiec Krzysztof7PLJELEŚNIA
185Tadeusz Sobczak i Syn7PLLubień
186Joker7PLŁosice
187Krępeć/Piotrowski7PLBądkowo
188Team Strzelin7PLGałązczyce
189Jania Marcin7PLŁętowe
190Grund Artur7DKoln
191Łukasz Chrabąszcz7PLKońskie
192F.O.N. CHRABĄSZCZ7PLKońskie
193SOKOŁOWSKI&RATAJCZAK7PLNADMA
194GRZEGORZ NOWICKI7PLJORDANOWO 7
195MARCIN KOBIELA7PLKOWALA
196MARCIN&BOŻENA PALUCH7PLWILKOWICE
197MATEUSZ CZIOMER7PLGRABINA 87
198Honcza joachim7DWürzburg
199Hontscha joachim7DWürzburg
200Jan Olkowski "DYSTANS"7PLMłyniec Pierwszy
201Czerwiński Sławomir7PLŁochów
202 Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 7PLLipniki
203Sławomir Brzózka7PLLipniki
204Gotowiec R. - Tarach M. & A.7PLNiedoradz
205Paul Phil7NLHouten
206Paul 2 Phil7NLHouten
207Hoogeveen Bart7NLDreumel
208Rekers John & Mitchell7NLAmersfoort
209Yıldız Yusuf7TRTekirdağ
210Basaran Tayyar7TRManisa
211JÓZEF BATOR7PLOSTOJA 16
212BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEWSKI7PLKORSZE
213BEBŁOWSKI-DZIĘGIELEWSKI 17PLKORSZE
214KRIS 17PLRYPIN

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.