dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
4062
9845
47394
4249889
180234
186833
4344311

Twoje IP: 3.236.55.22
Czas: 2021-09-27 19:35:54

Użytkownicy

We have 53 guests and no members online

Lista uczestników w sezonie 2021

 Uczestnicy Gołębie zgłoszone: 2356 szt. Gołębie przyjęte: 1962 szt.

Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
1MM Grzywa I7PLBiałystok(7)
2MM Grzywa II7PLBiałystok(7)
3MM Grzywa III7PLBiałystok(8)
4Andrzej0977PLSkarszewek
5Wojtek Zalewski I7PLRybie(7)
6Wojtek Zalewski II7PLRybie(7)
7Wojtek Zalewski III7PLRybie(8)
8Wojtek Zalewski IV7PLRybie(7)
9arek7PLBłotnia(7)
10arek 17PLBłotnia(8)
11Grzegorz Kubiak I7PLKonstancin-Jeziorna(7)
12Grzegorz Kubiak II7PLKonstancin-Jeziorna(7)
13Grzegorz Kubiak III7PLKonstancin-Jeziorna(7)
14Lipiec Paweł7PLPokrzywna
15Kalina7PLWymyśle Polskie
16Kaczmarczyk Mariusz7PLSzczutowo(7)
17Czapliński Tomasz I7PLSyberia(7)
18Czapliński Tomasz II7PLSyberia(7)
19Czapliński Tomasz III7PLSyberia(7)
20Czapliński Tomasz IV7PLSyberia(7)
21Czapliński Tomasz V7PLSyberia(7)
22Łysy I7PLSyberia(7)
23Łysy II7PLSyberia(7)
24Łysy III7PLSyberia(7)
25Łysy IV7PLSyberia(7)
26Łysy V7PLSyberia(7)
27Łysy VI7PLSyberia(7)
28Gołębiewski Rafal7PLŁąck
29Gołębiewski Dariusz7PLŁąck
30SZYBCY I WŚCIEKLI7PLSierpc(7)
31SZCZEŚNIAK & WIECZOREK7PLSierpc
32PIGEBOOK7PLNiegowonice(7)
33JACEK PRUSAK7PLWIADROWO
34FUDAŁA JACEK7PLŁĄCK(7)
35FUDAŁA JACEK 17PLŁĄCK(7)
36MICHAŁ FUDAŁA7PLŁĄCK(7)
37MICHAŁ FUDAŁA 17PLŁĄCK
38CHOJNOWSKI-LESZCZYNSKI7PLMały Rudnik(7)
39CHOJNOWSKI-LESZCZYNSKI II7PLGrudziadz(7)
40Linowski Zbigniew7PLStare Proboszczewice(7)
41Daniel Kulwicki I7PLMleczówka(8)
42Daniel Kulwicki II7PLMleczówka(7)
43Daniel Kulwicki III7PLMleczówka(7)
44Daniel Kulwicki IV7PLMleczówka(7)
45Daniel Kulwicki V7PLMleczówka(7)
46Daniel Kulwicki VI7PLMleczówka(7)
47STAFIEJ I7DGartz/Oder(7)
48STAFIEJ II7DGartz/Oder(7)
49D.A.S. STAFIEJ I7DGartz/Oder(7)
50D.A.S. STAFIEJ II7DGartz/Oder(7)
51Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
52HART7PLGdańsk(7)
53Granica-Tokarczyk Team7PLbrodnica(7)
54Kacperski Cezary7PLGŁOWNO(7)
55Cezary Kacperski 27PLGŁOWNO(7)
56JULKA7PLGŁOWNO(7)
57Ostapiuk Sylwester7PLKrepa(7)
58Adaś i Hubert Ośko7PLJeruzal(7)
59EUGENIUSZ KOKOWICZ7PLWARSZAWA
60GRZEGORZ NOWICKI7PLJORDANOWO
61Świder 17PLSŁUBICE(7)
62Świder 27PLSŁUBICE(7)
63Bugała Piotr7PLZABRZE(7)
64Bugała Mariusz7PLZABRZE(7)
65Szkolny Krzysztof7PLZabkowice Slaskie(7)
66Pawul Michał7PLJelnia(7)
67EUROPA 1 CENTRUM HODOWLANE7PLŁagów
68EUROPA 2 CENTRUM HODOWLANE7PLŁagów
69LEW-BRAT7PLWąbrzeźno(7)
70LEW-BRAT 27PLWąbrzeźno(7)
71Mateusz Rajsz7PLKietrz(7)
72Wiesław Rajsz7PLKietrz(7)
73Jania 1 Marcin7PLŁętowe(7)
74Jania 2 Marcin7PLŁętowe(7)
75Tomek idę po Ciebie XD7PLSłupsk(7)
76TEAM H.A.S.M7PLPolska(7)
77TEAM H.A.S.M - 11PLPolska
78KOT W BUTACH7PLDługosiodło
79nismo7PLDziewki
80Grzeli787PLTursko
81BACIARY2PLPolska
82Górka Mateusz7PLTrzemeśnia(7)
83Paweł Gapski7SAKERSBERGA(7)
84OSTAPIUK-CZAPLIŃSKI7PLKRĘPA(7)
85CHAREWICZ-CZAPLIŃSKI7PLPOLSKA(7)
86MARCHEWKA-CZAPLIŃSKI7PLPOLSKA(7)
87Krępeć/Piotrowski7PLBądkowo(7)
88Górka Marian7PLTrzemeśnia(7)
89Glandys Mieczysław7PLChełmek(7)
90Szczepcio7PLPiórkowo 7(7)
91Team T.M.Ł7PLMurowana Goślina(7)
92RODZINA7PLPOLSKA
93SZYMAŃSKI GRZEGORZ7PLWYSOKIE MAZOWIECKIE
94K.A.J.A.7PLPolska(7)
95Górka Tadeusz7PLTrzemeśnia(7)
96LEWANDOWSKI KRZYSZTOF7PLRYPIN(7)
97LEWANDOWSKI KRZYSZTOF17PLRYPIN(7)
98Kazimierz Sieklicki7PLprzywitowo(7)
99Smiłowski Kupka Brockamp7PLŻernica
100Brockamp Kupka Śmiłowski7PLŻernica(7)
101Kazimierz Sieklicki 17PLPrzywitowo(7)
102Tina Zakrzewska7PLPrzywitowo(7)
103Kazimierz Sieklicki 37PLPrzywitowo(7)
104Pruski Lukasz7PLCZERSK
105Wiśniewski Ryszard7PLWarszawa(7)
106mściwy7PLWarszawa(7)
107mściwy17PLWarszawa(7)
108SZKLARZ7PLPiotrowice(7)
109SZKLARZ II7PLPiotrowice(7)
110Baska Paweł7PLStary Bukowiec(7)
111Paulina Tadeusiak7PLGostynin
112SZYPULSKI&WRÓBLEWSCY7PLOSTRÓDA
113T.K.K.R7PLPOLSKA(7)
114MUSTANG7PLPOLSKA(7)
115BUTTNER&CZAPLIŃSKI7PLPOZNAŃ(7)
116Zibi7GBPlymouth(7)
117TEAM NOWOGARD7PLNOWOGARD(7)
118Bronisław Mączyński7PLPlewiska(7)
119KLIMOWSKI ZENON7PLRYPIN
120KLIMOWSKI ZENON 17PLRYPIN
121SZPAK-STRZELEC I7PLDziałdowo(7)
122SZPAK-STRZELEC II7PLDziałdowo(7)
123Natalia i Julia Cieplak7PLRypin(7)
124B.W. CIEPLAK7PLRypin(7)
125MATEUSZ CZIOMER7PLGRABINA 87
126MATEUSZ CZIOMER 17PLGRABINA 87
127RAFAŁ RATAJCZAK7PLNADMA(5)
128RAFAŁ RATAJCZAK 17PLNADMA
129Olczyk Zdzisław7PLZabrze
130Mistrz Janek Dołęga7PLGrodzisk Mazowiecki
131RAFAŁ CZYŻEWSKI7PLCHRUŚCIEL
132BARTEK7PLMŁAWA(7)
133STACHU7PLELBLĄG(7)
134J.M.C.7PLKULIGI(7)
135GLINKA DARIUSZ7PLDRWALEW
136DAMIAN STAŃCZAK7PLJeziorany(7)
137DARIUSZ BIENIEK7SKLIPPAN(7)
138BIENIEK DARIUSZ 17SKLIPPAN
139BEBŁOWSKI PRZEMYSŁAW7PLKORSZE
140CHŁOPECKI MARIUSZ7PLPOŁCZYN ZDRÓJ(7)
141WALAS TOMASZ7PLKIELCE
142KUBICKI POLCIA7PLNIDZICA
143PAWEŁ UCIŃSKI7PLRUSIEC(7)
144KNP OSTROŁĘKA7PLOstrołęka
145CHŁOPECKI MARIUSZ 17PLPOŁCZYN ZDRÓJ(7)
146krasinski Bogdan2PLgrajewo
147KACZMARCZYK ELŻBIETA7PLSZCZECHOWO(7)
148PANAS TOMASZ7PLMASZÓW
149Pandemia Team7GBBury St Edmunds
150kozlik stanislaw7PLciechanow(7)
151merci7PLPolska(7)
152Janků Petr7CZSviništany(8)
153Jarek&Krystian&Stasiek Górscy7PLAgnieszkowo(7)
154Gawliński Roman7PLRydzyn Szlachecki(7)
155Team Szulc & Nikodem7PLKępno 098(7)
156DLA ŻONKI7PLPOLSKA(7)
157TAK MIAŁO BYĆ7PLPOLSKA(7)
158Piotr Stachowicz7PLZglobien
159TEAM DAJS 17PLStróżewo(7)
160TEAM DAJS 27PLStróżewo(7)
161LEW-TRAK7PLOkalewo(7)
162Jarosław&Grzegorz Lewandowscy7PLOkalewo(7)
163PIGEON EUROPA POLAND7PLŻory(7)
164Ruda437PLKocudza 3(7)
165Łukasz Górecki7PLPrzedbórz
166JAGUAR7PLPOLSKA(7)
167Link Marek7PLBrudaki(7)
168Team Frątczak 17PLPiątek(7)
169Team Frątczak 27PLPiątek(7)
170Szymi7PLPOLSKA(7)
171TEAM D.M-W.A&Ł7PLSteklinek-Mazowsze(7)
172SŁAWEK CZERWIŃSKI7PLŁOCHÓW
173Sawczuk Sławomir7PLŁosice(8)
174Marciniak Marcin7PLRybno(7)
175Jacob20007PLGłogów(7)
176Pasymowski Eugeniusz7PLWieczfnia Kościelna
177Genio7PLWieczfnia Kościelna(7)
178Lechu7PLWieczfnia Kościelna(7)
179TEAM TONI7PLLegionowo
180Świergosz Janusz7PLRyczów
181Pitaś M&M Team7PLOkocim(7)
182OLR Polish Masters7PLBogdaniec(7)
183ADAM STODULSKI7PLSTRZEGOCIN
184B. Ruszczyk & J. Sikorski1PLSzczytno
185Artur Kozlenia7PLBrzeg(7)
186GLADIATOR7PLOpolno Zdrój(7)
187Szcześniak Kamil & Sławomir7PLCiechanów
188Arkadiusz Mews7PLDrzycim(8)
189Gurtowski Team7PLMarianki(7)
190G-Yard Loft7PLGrobla(7)
191Merło Marek7PLTrzebiatów(7)
192BŁASZCZYK MARIUSZ7PLŻARY
193Grzegorz Rosada7PLPieszyce(7)
194Henryk Panek7PLMargonin(1)
195Marek Lemański7PLWrzeście(7)
196Leman7PLWrzeście(7)
197Maestro7PLKobylnica
198Lewandowski Kazimierz7PLDuninówko10(7)
199Team Charnowo7PLDuninówko10(7)
200Łanik7PLKoszalin(7)
201ŚRODA PATRYK7PLSłupsk/Krępa(8)
202Kobiela Marcin7PLBukowiec
203Marko7PLWarszawa
204Marko17PLWarszawa(7)
205Marko27PLWarszawa(7)
206kujawiak1PLbrześć kujawski
207borat7PLradoszyce
208Marek & Marcin Rzepka7PLWola Rzędzińska(8)
209LEW-BRAT37PLWĄBRZEŹNO(7)
210LEW-BRAT47PLWĄBRZEŹNO
211GANSKI KRZYSZTOF7PLMotarzyno(7)
212CKAMJ7PLLipno(7)
213KMK7PLBrzózki
214Bogdan7PLDębina(7)
215Ogrodowczyk Paweł i Wojciech7PLKosiny Bartosowe(7)
216Piątkowski Wojciech7PLLegionowo(7)
217Steciuk Stanisław3PLMiędzyrzec Podlas(3)
218Bronisław Mączyński II7PLPlewiska(7)
219RUMIŃSKI TOMASZ7PLCiechocin(7)
220Katarzyna Szkolny7PLZabkowice Slaskie(7)
221GOLD BIRD7PLZABKOWICE SLASKIE
222BRASZKO ADAM I HELENA7PLKULIKÓW(7)
223Mariusz Cholewiński7PLKlembów(7)
224jankoś7PLpietraszki 41
225Stanisław Kałuża7PLŻelków Kolonia(7)
226HENRYK BARBARA BAUK7PLSŁUŻEWO(7)
227Tadeusz Kuznik7PLRusinowo(7)
228Team Stępniewski L.K.K. 17PLŚciegny(7)
229Team Stępniewski L.K.K. 27PLŚcięgny(7)
230Ralph Zciweizig7CZPraha(7)
231Pepik7CZPraha(7)
232Giziewicz Rafał7PLDługosiodło(7)
233SZYMANIUK Marian7PLPuczyce(7)
234Mateusz Krupa7PLBreginie(7)
235SMORAWSKI MAREK7PLDZIESŁAWICE(7)
236MAREK SMORAWSKI17PLDZIESŁAWICE(7)
237L. J.2PLSkrwilno(2)
238TEAM SKANDYNAWIA7PLMałopolska(5)
239Prezes7PLLyse(7)
240PRZYSOWA ROMAN & JAN7PLKWIDZYN(8)
241MARCIN&SYLWEK7PLElgiszewo(7)
242Dawid Walczak1PLGałązczyce(2)
243Pitaś M.M. - Majcher K.7PLOKOCIM(7)
244GRUBIORZE7PLŻory(7)
245M. i S. Sołdanscy7PLBorkowo Kościelne(7)
246Mróz Mateusz1PLRóżyny(1)
247KULWICKI DANIEL7PLMLECZÓWKA(7)
248TOMASZ CZAPLIŃSKI L7PLSYBERIA(7)
249JAROSŁAW KOMOROWSKI L7PLSKRWILNO(7)
250ZBYSZEK&ŁUKASZ&JAREK7PLPOLSKA(7)
251HUMAR TEAM H.Ośko-M.Komoda7PLJERUZAL(7)
252Tadeusz Pipczynski7PLGardeja(7)
253MROSKA7PLZakrocz(7)
254Zdziwienie7PLPOLSKA(7)
255Moje Skarbie7PLPasłęk(7)
256Od Serca7PLToruń(7)
257Lagger7GBLondon(7)
258Lagger11GBLondon(1)
259Lagger27GBLondon(7)
260Jarzynka7PLKuczwały(7)
261Po Ra Pi2PLGąbin(2)
262Jankowski Ireneusz7PLSianów(7)
263JAN FIGURA7PLGŁOWNO(7)
264Sandra17PLMIŁAKOWO(7)
265BOGUMIL I WIESŁAW TOKARCZYK7PLWOLA FILIPOWSKA(7)
266Team GAWIN7PLGrudziądz(7)
267Team GAWIN & FIAŁKOWSKI7PLGrudziądz(7)
268Kondratowicz Tomasz7PLNawodna(7)
269Sobota Roman7PLGledy(8)
270GOLD Team7PLSułkowice(7)
271Krajewski&Henriksen7DKLubawa(7)
272SOGOS7PLRypin(7)
273Tomasz Czapliński VI7PLSyberia(7)
274DANA .T.7PLWarszawa(7)
275Tomasz Czapliński VII7PLSyberia(7)
276Przemek. Sz.7PLMuława(7)
277Tomasz Czapliński VIII7PLSyberia(7)
278Tomasz Czapliński IX7PLSyberia(7)
279Tomasz Czapliński X7PLSyberia(7)
280Niechciane I7PLPolska(7)
281Niechciane II7PLPolska(7)
282Team Frątczak 3 K&K7PLPiątek(8)
283Kinga i Piotr Biskupek7PLPrzezchlebie(7)
284Rybie Justyna7PLRybie(7)
285Rybie Justyna 17PLRybie(7)
286Daniel Kulwicki VII7PLMleczówka(7)
287GWARDIA ANIOŁÓW7PLNiebo(7)
288Krauza Tobiasz7PLSzczutowo(7)
289J.M.C. II7PLKULIGI(7)
290Kutkowski Leszek7PLPiła(7)
291Kozłowski Krzysztof7PLZdrojki(7)
292WOJCIECH ADAMSKI7PLBOROWIEC(7)
293DLA GRAŻYNKI I7PLRosko(7)
294DLA GRAŻYNKI II7PLRosko(8)
295Jan Olkowski "DYSTANS"7PLMłyniec Pierwszy(7)
296Team KB7PLPoland(8)
297Granica-Tokarczyk I Team7PLbrodnica(7)
298SMGE KRZYSZTOF RUMIK7PLŁosice(7)
299BAŻANCIK7PLRypin(7)
300Skonieczka Czesław7PLGrębocin(7)
301BASIA7PLTenczyn(7)
302TEAM LEWANDOWSCY7PLOkalewo(7)
303R&W Team7PLPolska(7)
304Marek Krogulski1GBmerthyr tydfil(1)
305Weronika & Izabela7PLMałopolska(5)
306Team Kałuża 17PLGłowno(7)
307Team Kałuża 27PLGłowno(7)
308Team Para & Łaś7PLPodhale(7)
309Raciborski RS17PLTargówka(7)
310Raciborski RS27PLTargówka(8)
311Komoda Marcin7PLSkruda(7)
312WĄSEWICZ PIOTR7PLSKARYSZEWY(7)
313Czarek7PLGłowno(7)
314Grzesiek-Czarek7PLGłowno(7)
315GREG ROCKETS I7PLUstron(7)
316GREG ROCKETS II7PLUstron(8)
317GREG ROCKETS III7PLUstron(7)
318GREG ROCKETS IV7PLUstron(6)
319GREG ROCKETS V7PLUstron(6)
320ALICE & JACOB7PLBydgoszcz(6)
321JKG TRANSPORT7PLBydgoszcz(7)
322Milczarski Zbigniew7PLSłubice(7)
323Ciepliński Piotr7PLOsiek Nad Wisłą(7)
324Paula Ośko7PLJeruzal(7)
325Dywizjon 3037PLMińsk Mazowiecki(7)
326Kolega Piotr z Bawarii7PLPolska(7)
327Wiesław i Mateusz Rajsz7PLKietrz(7)
328Monika .P.7PLMława(8)
329EKIPA7PLPolska(7)
330A-Team7DEichhof(1)
331TEAM DAJS 37PLStróżewo(7)
332TEAM CHODZIEŻ L27PLStróżewo(7)
333TEAM CHODZIEŻ L17PLStróżewo(7)
334ABIKS GOŁĘBIE7PLSŁUPIA POD KĘPNEM(7)
335RUSIN DARIUSZ7PLSkoczów(7)
336RUMIŃSKA NATALIA7PLCiechocin(7)
337Bury Krzysztof7NSkien(7)
338Team Andżelika7DGartz/Oder(7)
339DLA MICHALINKI7PLPolska(7)
340TEAM RUDA 437PLKocudza(7)
341KOWAL Paulina i Marek7PLWiśniowa(7)
342Stępień-Rupiński7PLPułtusk(7)
343Krzysztof Bury I7NSkien(7)
344Andrzej Czerniakowski7PLMłock(8)
345Jankowski Arek7PLŁuków(7)
346Pielesiak -Wojdas7PLStrzelce Op.(7)

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.