dziś
wczoraj
ten tydzień
ubiegły tydzień
ten miesiąc
ubiegły miesiąc
wszystkie
1364
3077
12471
2896448
64141
167852
2929959

Twoje IP: 3.238.4.24
Czas: 2020-10-23 11:22:58

Użytkownicy

We have 22 guests and no members online

Lista uczestników w sezonie 2021

 Uczestnicy Gołębie zgłoszone / przyjęte: 913szt. / 0szt.

Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
Nr Flaga Uczestnik
Teilnehmer
Szt Kraj Miejscowość Obrączki
Ringnummer
1MM Grzywa I7PLBiałystok
2MM Grzywa II7PLBiałystok
3MM Grzywa III7PLBiałystok
4Andrzej0977PLSkarszewek
5Wojtek Zalewski I7PLRybie
6Wojtek Zalewski II7PLRybie
7Wojtek Zalewski III7PLRybie
8Wojtek Zalewski IV7PLRybie
9arek7PLBłotnia
10arek 17PLBłotnia
11Grzegorz Kubiak I7PLKonstancin-Jeziorna
12Grzegorz Kubiak II7PLKonstancin-Jeziorna
13Grzegorz Kubiak III7PLKonstancin-Jeziorna
14Lipiec Paweł7PLPokrzywna
15Kalina7PLWymyśle Polskie
16Juzef7PLNowe grabe
17Tomasz Czapliński I7PLSyberia
18Tomasz Czapliński II7PLSyberia
19Tomasz Czapliński III7PLSyberia
20Tomasz Czapliński IV7PLSyberia
21Tomasz Czapliński V7PLSyberia
22Łysy I7PLSyberia
23Łysy II7PLSyberia
24Łysy III7PLSyberia
25Łysy IV7PLSyberia
26Łysy V7PLSyberia
27Łysy VI7PLSyberia
28Gołębiewski Rafal7PLŁąck
29Gołębiewski Dariusz7PLŁąck
30SZYBCY I WŚCIEKLI7PLSierpc
31SZCZEŚNIAK & WIECZOREK7PLSierpc
32PIGEBOOK7PLNiegowonice
33JACEK PRUSAK7PLWIADROWO
34FUDAŁA JACEK7PLŁĄCK
35FUDAŁA JACEK 17PLŁĄCK
36MICHAŁ FUDAŁA7PLŁĄCK
37MICHAŁ FUDAŁA 17PLŁĄCK
38CHOJNOWSKI-LESZCZYNSKI7PLMały Rudnik
39CHOJNOWSKI-LESZCZYNSKI II7PLGrudziadz
40Linowski Zbigniew7PLStare Proboszczewice
41Daniel Kulwicki I7PLMleczówka
42Daniel Kulwicki II7PLMleczówka
43Daniel Kulwicki III7PLMleczówka
44Daniel Kulwicki IV7PLMleczówka
45Daniel Kulwicki V7PLMleczówka
46Daniel Kulwicki VI7PLMleczówka
47STAFIEJ I7DGartz/Oder
48STAFIEJ II7DGartz/Oder
49D.A.S. STAFIEJ I7DGartz/Oder
50D.A.S. STAFIEJ II7DGartz/Oder
51Grzybicki Bartłomiej7PLKuczbork
52Stefański Ryszard7PLRegimin
53Granica-Tokarczyk Team7PLbrodnica
54Kacperski Cezary7PLGŁOWNO
55Cezary Kacperski 27PLGŁOWNO
56JULKA7PLGŁOWNO
57Ostapiuk Sylwester7PLKrepa
58Adaś i Hubert Ośko7PLJeruzal
59EUGENIUSZ KOKOWICZ7PLWARSZAWA
60GRZEGORZ NOWICKI7PLJORDANOWO
61Świder 17PLSŁUBICE
62Świder 27PLSŁUBICE
63Bugała Piotr7PLZABRZE
64Bugała Mariusz7PLZABRZE
65Szkolny Krzysztof7PLZabkowice Slaskie
66Pawul Michał7PLJelnia
67EUROPA 1 CENTRUM HODOWLANE7PLŁagów
68EUROPA 2 CENTRUM HODOWLANE7PLŁagów
69LEW-BRAT7PLWąbrzeźno
70LEW-BRAT 27PLWąbrzeźno
71Mateusz Rajsz7PLKietrz
72Mateusz Rajsz7PLKietrz
73Jania 1 Marcin7PLŁętowe
74Jania 2 Marcin7PLŁętowe
75Tomek idę po Ciebie XD7PLSłupsk
76TEAM H.A.S.M7PLPolska
77TEAM H.A.S.M - 11PLPolska
78KOT W BUTACH7PLDługosiodło
79nismo7PLDziewki
80Grzeli787PLTursko
81BACIARY2PLPolska
82Górka Mateusz7PLTrzemeśnia
83Paweł Gapski7SAKERSBERGA
84OSTAPIUK-CZAPLIŃSKI7PLKRĘPA
85CHAREWICZ-CZAPLIŃSKI7PLPOLSKA
86MARCHEWKA-CZAPLIŃSKI7PLPOLSKA
87Krępeć/Piotrowski7PLBądkowo
88Górka Marian7PLTrzemeśnia
89Baranowscy R&K7PLKikół
90Szczepcio7PLPiórkowo 7
91Team T.M.Ł7PLMurowana Goślina
92RODZINA7PLPOLSKA
93SZYMAŃSKI GRZEGORZ7PLWYSOKIE MAZOWIECKIE
94K.A.J.A.7PLPolska
95Górka Tadeusz7PLTrzemeśnia
96LEWANDOWSKI KRZYSZTOF7PLRYPIN
97LEWANDOWSKI KRZYSZTOF17PLRYPIN
98Kazimierz Sieklicki7PLprzywitowo
99Smiłowski Kupka Brockamp7PLŻernica
100Brockamp Kupka Śmiłowski7PLŻernica
101Kazimierz Sieklicki 17PLPrzywitowo
102Tina Zakrzewska7PLPrzywitowo
103Kazimierz Sieklicki 37PLPrzywitowo
104Pruski Lukasz7PLCZERSK
105Wiśniewski Ryszard7PLWarszawa
106mściwy7PLWarszawa
107mściwy17PLWarszawa
108SZKLARZ7PLPiotrowice
109SZKLARZ II7PLPiotrowice
110Sylwester Tadeusiak7PLGostynin
111Paulina Tadeusiak7PLGostynin
112SZYPULSKI&WRÓBLEWSCY7PLOSTRÓDA
113T.K.K.R7PLPOLSKA
114MUSTANG7PLPOLSKA
115BUTTNER&CZAPLIŃSKI7PLPOZNAŃ
116Zibi7GBPlymouth
117TEAM NOWOGARD7PLNOWOGARD
118Bronisław Mączyński7PLPlewiska
119KLIMOWSKI ZENON7PLRYPIN
120KLIMOWSKI ZENON 17PLRYPIN
121SZPAK-STRZELEC I7PLDziałdowo
122SZPAK-STRZELEC II7PLDziałdowo
123Natalia i Julia Cieplak7PLRypin
124B.W. CIEPLAK7PLRypin
125MATEUSZ CZIOMER7PLGRABINA 87
126MATEUSZ CZIOMER 17PLGRABINA 87
127RAFAŁ RATAJCZAK7PLNADMA
128RAFAŁ RATAJCZAK 17PLNADMA
129Olczyk Zdzisław7PLZabrze
130Mistrz Janek Dołęga7PLGrodzisk Mazowiecki
131RAFAŁ CZYŻEWSKI7PLCHRUŚCIEL
132BARTEK7PLMŁAWA

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki.

Akceptuje pliki cookies z tej strony.